Kubilay Aktaş - Gece Yolcuğu Programı

 1. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 23.05.2013
 2. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 30.05.2013
 3. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 06.06.2013
 4. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 13.06.2013
 5. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 20.06.2013
 6. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 27.06.2013
 7. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 04.07.2013
 8. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 18.07.2013
 9. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 25.07.2013
 10. Kubilay Aktaş İle Gece Yolculuğu 01.08.2013 
 11. Kubilay Aktaş ile Gece Yolculuğu 08.08.2013
 12. Kubilay Aktaş ile Gece Yolculuğu 15.08.2013
 13. Kubilay Aktaş ile Gece Yolculuğu 22.08.2013
 14. Kubilay Aktaş ile Gece Yolculuğu 29.08.2013

Kubilay Aktaş Kimdir?

K. Aktaş 1975 Mersin doğumlu.

- Kubilay Aktaş daha ilkokul yıllarında yaşadığı metafizik deneyimlerle bu konularla ilgilenmeye başladı.
- Üniveristeyi Erzurum da okudu. Mehmet Kırkıncı Hoca Efendinin medresesinde 4 yıl boyunca hizmeti ve sohbetinde bulundu. Bu arada bu konularla kendisi ile konuştu özel sohbetler yaptı, programlar hazırladı.
- Araştırmalarını burada Dadaş Radyosunda dinleyenleri ile paylaştı. İşlediği konular Risale i Nur merkezli olmak üzere varlık ve varoluşla ilgili idi. 3 yıl boyunca programlarına devam etti. Çok sayıda doküman, ses kayıtı ve nitelikli çalışmaları dinleyicilerine gönderdi. Bu Arada Erzurum da çok sayıda Metafizik konularda söz sahibi alimlerin bizzat yanında bulundu ve istifade etti.
- 1998 yılından 2006 yılına kadar sayısını kendisinin dahi bilmediği konu ve konuklarla Risalei Nur merkezde olmak üzere tıp, felsefe, psikolji, tasavvuf, tefsir, metafizik fizik biyoloji kişisel gelişim doğu öğretileri gibi konu başlıklarında programlar hazırladı. Seminer ve konferanslar düzenledi. Seslendirmeler ve kitap çalışmaları ve belgesel nitelikli çalışmalar yaptı ve dinleyenleri ile paylaştı. Bir çok prodüksiyon şirketinde bu konularda danışmanlık hizmetinde bulundu.
- 3 yıl boyunca Metafizik Araştırma Merkezinde METAM da psişik kavramlar üzerine çalıştı ve uygulamalara katıldı.
- Uzman psikolog Zafer Akıncıdan bilinç ve bilinç altı programlamaya yönelik dersler aldı. Aile içi ve kişisel iletişim psikolojisine yönelik set hazırladı. 80 saate yakın ses kayıtları vardır.
- Dr Hakan Yalman dan tamamlayıcı tıp ve kuantum fiziği araştırmaları yaptı. Hakan Beyle yayınladığı Sözlerin ve Renklerin Gizemi isimli bir kitabı vardır. 200 saate yakın ses kayıtları vardır.
- Taşkın Tuna ile sonsuz uzaylar ve paralel evrenler üzerine dokümantasyon çalışması ve özel programlar hazırladı. 20 saate yakın ses kayıtları vardır.
- Dr Mustafa Merter’ le Ben Ötesi Psikolojisine ait programlar hazırladı. 10 saatlik ses kayıtları ve dokümanları vardır.
- Metafizik araştırmacısı Doğan Ergün ile psişik yetiler üzerine pratiğe yönelik özel çalışmalarda bulundu. Metafizik alemle ilgili belgesel nitelikli bir çalışma hazırladı.
30 saatlik ses kayıtları vardır
- Prof Dr Ahmet Maranki ile Kozmik bilim başlığında aura, feng shui, çakralar, renkler, kristaller, beyin kontrolleri, kozmik şifa gibi pek çok konuda programlar hazırladı. 30 saate yakın ses kayıtları vardır.
- Bilgi Üniversitesi bünyesinde düzenlenen Bilimsellik ve Mistisizim, Tao Kıao, Budha, Mytra, Gnostik ögretiler,Zoroaster, Hermes, Orpeus,Yahudi,Hristiyan ve İslam Tasavvufu Yoga Meditasyon eğitimlerini aldı. Ve bu konularda ciddi dokümanlara sahiptir. 40 saatlik video ve ses kayıtları ve dokümanları vardır.
- Hümeyra Tümaydan reiki ve feng shui derslerini aldı ve Elektro Manyetik Alan Dengeleme (EMF) derslerini aldı.
- Nur Sargut ve Mehmet Genç’le birlikte İslam tasavvuf konuları ve Hz İbni Arabi ve Hz Mevlana üzerine çalıştı. 100 saate yakın ses kayıtları ve bir kitap çalışması mevcuttur.
- Osho ve J.Krishnamurti talebeleri ile derin meditasyon ve beden zihnini dengelemek üzerine çalışmaları oldu.
- Amrit Sangeet’le de bir kitap çalışması ve bilinç ve farkındalık üzerine ses kayıt çalışmaları ve araştırmaları devam etmektedir. Bu ses kayıtlarının ve dokümanların şimdilik uygun gördüğü bir kısmını dinleyenlerine sundu.
- Bu sahayı İslam ile, Hz Kuran’la, Hz Risale- i Nur, Hz Geylani, Hz Mevlana, Hz İbn i Arabi gibi kadim üstadlarla ve eserleri ile dengeleyerek sundu.

Kaynak: mawera.net
 

Share Share Editor: nihavend | Posted: 2013/08/18 | Views: 4040

Comments

10 + 3 =
Ana Sayfa | Arama | İletişim | Kullanım Şartları
Editor
radyo dinle aşı takvimi podcast multimedia blog bedava dinle izle kongreler online müzik dinle selected videos nasheed music videos